Položky aukce autora: Ivan Binar 1942 - *

3x podpis Ivan Binar (2x titul, tiráž), Kdo, co je pan Gabriel?, 56. sv., vydalo Sixty - Eight Publishers, Toronto 1978, Rozprava v krabici, vydal Obrys/Kontur, Mnichov 1985 a 1987, brož, 141, 88 a 88 s., velmi dobrý stav

5x litografie J. Boudy, 4. svazek edice EVA, vydala Bonaventura, Praha 1991, Ex. 129/200, ruční papír z Velkých Losin, 41 s., volné listy v org., papír. přebalu, skvrna na papíře, restaurováno, jinak velmi dobrý stav

1. vydání, autor ob. a úpravy neuveden, tisk New-Yorské listy, vydáno nákladem autorových přátel v Texasu, 1943, pův. brož, 107 s., obálka při krajích lehce poškozená

20,7 x 14,8

sign. PD Boris Jirků, č. 4/30

21,2 x 14,7

sign. PD P. Klúčik 1995, autorský tisk

64,8 x 85,5

Sign. PD Mžyk Josef 1997; 5/23

2014, Jiří Hořava

Stav: Výborný, zatavená ve folii

Art Centrum

39 vyobrazení / anglický, český, francouzský, německý / po r. 1968 s Oblastní galerií v Olomouci

B. Kočí

Stav: Zažloutlé okraje listů, jinak velmi dobrý stav