Položky aukce autora: Alexander Blok 1880 - 1921

podpis překladatele B. Matheusiana na předsádce, kresby J. Anněnkov, graf. úprava a obálka O. Karlas, vydalo Naše vojsko, Praha 1949, 67 s., brož., na listech skvrny, zašlý, při okrajích lehce poškozený přebal

kresby Jiří Linhart, edice Pochod, řídí L. Kundera, vydala Umělecká beseda, Mladá Boleslav 1946, volné listy v obálce, 39 s., mírně zašlá

litografie

14,8 x 20,3

sign. PD Jiří Slíva č. 16/50

21,2 x 14,7

sign. PD P. Klúčik 1995, autorský tisk

Litografie

28,6 x 20,2

Sign. DU Ivana Lomová; autorský tisk

1990, Bibliotheque Nationale

2015, Galerie města Plzeň

Les Ěditions de l’Amateur