Položky aukce autora: Zdeňka Braunerová 1858 - 1934

úprava a kresby Zd. Braunerová, vydal Ladislav Kuncíř, Praha 1924, Ex. 956/1000, 43 s., vevázaná obálka, polopergamen. vazba, poslední dva listy natržené, velmi dobrý stav

obálka K. Teige a O. Mrkvička, vydal Jan Fromek, Praha 1927, 26 sv. edice Odeon, 138 s., brož, obálka na hřbetu natržená, při okrajích poškozená

podpis V. Fischl, úprava a vazba L. Sutnar, vydalo vydavatelství Družstevní práce, Praha 1936, 45 s., clpl. vazba bez obálky, výborný stav

faksimile původního vydání, reprodukce titul. a zavěr. dřevorytů, vazba a úprava P. Růt a K. Horák sazba K. Horák,  vydal Volvox Globator, Praha 1996, celokož. vazba, 267s., velmi dobrý stav,

litografie

14,8 x 20,3

sign. PD Jiří Slíva č. 16/50

21,2 x 14,7

sign. PD P. Klúčik 1995, autorský tisk

Litografie

28,6 x 20,2

Sign. DU Ivana Lomová; autorský tisk

1930, Ladislav Kuncíř

Stav: U všech tří svazků mírně ušpiněné a po krajích trochu otřepené obálky, u druhého dílu obálka natržená; stav všech tří broží dobrý až velmi dobrý

2007, Galerie Michal´s Collection

2004, Vltavín

Stav: Výborný, zatavena ve folii