Položky aukce autora: Jan Brychta 1928 - 2013

exilové vydání Babičky, doslov Zdena Salivarová, ilustrace Jan Brychta, 100. sv., vydalo Sixty - Eight Publishers, Toronto 1982, brož, 168 s., velmi dobrý stav

31 dřevorytů Jos. Šíma, tisk pod autorovým dohledem v tiskárně Kauffmann, vydal nákladem vlastním Josef Šíma, Paris 1922, nesvázaná brož s celofán. přebalem, 35s., ex. 59/210, tištěno na žebrovaném ručním papíře Montval, obálka na hřbetu věkem sešlá, velmi dobrý stav

pop-up, 2 prostorové stránky, ilustrace V. Kubašta, Artia, při okrajích pokrčeno, poškozeno, v dolní části natržený obal, uvnitř roztržený chobot slona, některé figurky ohnuté, jinak dobrý stav

barev. lept v titulu a 2 kolorované suché jehly Josef Šíma, podpis na obálce Jar. Seifert, úprava, sazba a tisk na ručním lisu F. J. Müller, 4. sv. sbírky "Lis knihomilův", vydal F. J. Müller,  Praha 1933, orig. brož s obálkou, nestr.(24 listů), ex. 76/87, papír japan, uloženo v pův. kartonovém pouzdru, velmi krásný stav

20,7 x 14,8

sign. PD Boris Jirků, č. 4/30

21,2 x 14,7

sign. PD P. Klúčik 1995, autorský tisk

64,8 x 85,5

Sign. PD Mžyk Josef 1997; 5/23

1996, Globus Comunicación

Stav: Nepatrně opotřebené desky, jinak velmi dobrý stav

1959, Artia

Stav: Velmi dobrý stav, ochranné pouzdro