Položky aukce autora: gen. prof. JUDr. Bohuslav Ečer 1893 - 1954

politicko-statistický dokument určený mezinárodní veřejnosti upozorňující na neoprávněnost záboru českého území v moravskoslezském prostoru podle falešně stanoveného národnostního klíče po Mnichovské dohodě, National Silesian Union, Brno 1938, 22 s., brož, velmi dobrý stav

podpis Otokar Fischer, ed. Aventinum, vydal O. Štorch-Marien, Praha 1923, ex 263/650, 40 s., brožovaná, okraje desek otřepené a vybledlé

podpis v titulu, kresba a úprava Cyril Bouda, vydal A. Srdce, Praha 1921, ex. 499/500, brož., 27 s., desky zašlé

podpis O. F. Babler (překl.) a Ant. Lískovec (typograf), 2 dřevoryty Marie Florianová, ed. Hlasy, vydal O.F. Babler, Olomouc 1936, ex. 61/350, brož., 30 s., stav velmi dobrý

litografie

14,8 x 20,3

sign. PD Jiří Slíva č. 16/50

21,2 x 14,7

sign. PD P. Klúčik 1995, autorský tisk

Litografie

28,6 x 20,2

Sign. DU Ivana Lomová; autorský tisk

1962, Nakladatelství československých výtvarných umělců (NČSVU)

Stav: Velmi dobrý, obálka zašlá a při krajích místy poškozená

2010, Academia