Položky aukce autora: Franz Glück 1899 - 1981

32 hlubotiskových fotografií, vydal G. Crés, Paříž 1931, brož, 15 s. textu ve francouzštině, obálka lehce zašpiněná, rozlepená předsádka, dobrý stav

2x podpis autora, sv. 48,  vyd. Sixty Eight Publishers, Toronto 1977, brož, 269 s.; sv. 154,  vyd. Sixty Eight Publishers, Toronto 1986, 255 s., brož, výborný stav

1. vydání, překlad Pavel Eisner, doslov Max Brod, vydal Spolek výtvarných umělců Mánes, Praha 1935, 396 s., clpl. převazba, na nekterých stránkách drobná skvrna na papíře, velmi dobrý stav

33 drobných litografií na 2 přel. arších, litografiemi přispěli: C. Bouda, O. Janeček, L. Jiřincová, P. Kotík, E. Kotrba, K. Lhoták, J. Liesler, V. Silovský, V. Sivko, V. Stretti, J. A. Švengsbír, J. C. Vondrouš aj., text Arthur Novák, Viktor Stretti a Karel Štika, vydalo Sdružení českých umělců grafiků Hollar, Praha 1954, 400 výtisků, litografie ve výborném stavu, na obálce drobné skvrny

20,7 x 14,8

sign. PD Boris Jirků, č. 4/30

21,2 x 14,7

sign. PD P. Klúčik 1995, autorský tisk

64,8 x 85,5

Sign. PD Mžyk Josef 1997; 5/23

2015, Galerie města Plzeň

1995, Mladá fronta

2014, Torst