Položky aukce autora: Egon Hostovský 1908 - 1973

1. vydání, autor ob. a úpravy neuveden, tisk New-Yorské listy, vydáno nákladem autorových přátel v Texasu, 1943, pův. brož, 107 s., obálka při krajích lehce poškozená

podpis s datací na titulním listu a ilustrace E. Hašková, podpis na titulním listu a ilustrace Jan Maget, úprava O. Hlavsa, vydal Československý spisovatel, Praha 1989, celopl. vazba s ob., 240s., velmi dobrý stav

5x litografie a podpis v tiráži C. Bouda, úprava J. Rathouský, překlad Zd. Psůtková, vyd. Mladá fronta, Praha 1977, 6 sv. ed. Blíženci, ex. 279/300, 37 s., volné listy v orig. papír. přebalu, ochranné pouzdro, velmi dobrý stav

24 kreseb úhlem v přílohách a obálka M. Benka, reliéf na deskách a úprava Josef Cincík, bibliofilské vydání, tištěno hlubotiskem Neografie Turč. Sv. Martin, vydala Matica Slovenská, 1943, polopl. vazba s ob., 90 s., obálka při okrajích lehce opotřebená, velmi dobrý stav

20,7 x 14,8

sign. PD Boris Jirků, č. 4/30

21,2 x 14,7

sign. PD P. Klúčik 1995, autorský tisk

64,8 x 85,5

Sign. PD Mžyk Josef 1997; 5/23

1977, Avicenum

1994, Torst

2016, Galerie Hlavního města Prahy

Stav: Velmi velmi dobrý, ochranné pouzdro