Položky aukce autora: Karel Hvížďala 1941 - *

podpisy K. Hvížďala, J. Sozanský, I. Wernisch?, vydala Mladá fronta, Praha 2013, 240s., brož, výborný stav

úprava a kresby Zd. Kratochvíl, vydal Fr. Borový, Praha 1916, IV. kniha Zlatokvětu, svázal Ant. Jelínek, 49 s., plpl. vazba se stříbrným reliéfem, při okrajích lehce zašlá, jinak velmi dobrý stav

lept J. Konůpek, úprava M. Kaláb, překlad Dr. G, Pallas, vydala grafická revue Veraikon, Praha 1912, vazba L. Bradáč, 128 s., pergamen. vazba, drobné skvrny na stránkách, vazba lehce zašpiněná, velmi dobrý stav

kresby (kolorovaná v titulu) V. Tittelbach, vydal F. J. Müller, Praha 1939, nestr., clpl. vazba, velmi dobrý stav

litografie

14,8 x 20,3

sign. PD Jiří Slíva č. 16/50

21,2 x 14,7

sign. PD P. Klúčik 1995, autorský tisk

Litografie

28,6 x 20,2

Sign. DU Ivana Lomová; autorský tisk

1995, Torst

1958, SNKLHU (Státní nakladatelství krásné literatury, hudby a umění)

2000, Academia