podpis na titulním listu, obálka, vazba a ilustrace J. Krejčí, úprava Z. Ziegler, vydalo Lidové nakladatelství, Praha 1987, celopl. vazba s ob., 466s., dobrý stav, skvrnky na obálce a na ořízce, zažloutlá předsádka
podpis na titulním listu, obálka a ilustrace O. Kulhánek, úprava P. Hrach, vydalo Lidové nakladatelství, Praha 1990, celopl. vazba s ob., 480s., dobrý stav, skvrnky na ořízce, zažloutlá obálka
5 x orig. sign. litografie a litografie na předních deskách J. Kristofori, úprava V. Viener, vybral, přeložil a doslovem doplnil T. Vondrovic, 79. sv. edice Polyhymnia, 231. sv. edice Lyry Pragensis, vydala Nadace Lyry Pragensis, Praha 1996, celokožená intarzovaná vazba se zlaceným písmem na hřbetu, zlac. ořízka, návrh a provedení Jarmila Jelínková, ex. 59/200, 41 s., papír Van Gelder, velmi dobrý stav, knihařské razítko na zadním přídeští