Položky aukce autora: Květa Jadrníčková Zikudová 1921 - 2005

podpis s věnováním na titulním listu, ilustrace a úprava K. Jadrníčková, vydal Blok, Brno 1976, celopl. vazba s ob., 64s., velmi dobrý stav, ob. lehce zašlá

il. H. Mayer, překlad V. Beneš-Šumavský, ed. Romány Jul. Vernea (malá řada), vydal Jos. R. Vilímek, Praha 1927, pův. clpl. zdobená vazba, 341 s., velmi dobrý stav

titulní list a 3 dvoustranné pětibarev. litografie a úprava C. Bouda, vydal Karel Zink, Praha 1937, volné listy v pův. obálce, 29 s., papír Holland Pannekoek, velmi dobrý stav

vazba, předsádka, frontispis, titul. list, iniciály, 14 kreseb a úprava Fr. Kysela, přednostní výtisk v pergamenu, vázal Ant. Jelínek, vydal Fr. Borový, Praha 1915, pergamen. vazba, původní kazeta (ochranné pouzdro), zlacená ořízka, 100 ex., 128 s., vazba při okrajích lehce odřená, výborný stav

litografie

14,8 x 20,3

sign. PD Jiří Slíva č. 16/50

15,2 x 13

značeno PD tisk Reynek, pozdější otisk z původní desky

21,2 x 14,7

sign. PD P. Klúčik 1995, autorský tisk

1947, Nákladem vlastním

340 reprodukcí / Přehled a hodnocení urbanistických projektů městských i vesnických aglomerací v celém světě ve fotografiích jejich realizací provedených ve 20. - 40. letech 20. stol. Přehled vývoje urbanistických názorů (od 2. pol. 19. stol. do poloviny 40. let 20. stol.) na kvalitní, hygienické, sociálně dostupné a přitom výtvarně zajímavé bydlení ve městech i vesnicích zakládaných na "zelené louce". Fotografie realizovaných projektů v Praze (Dejvice, Letná, Spořilov, Břevnov)  se stručným komentářem. návrhy na v budoucnu nerealizované projekty, vypracované v l. 1942-1944. Prahy se týkají dva projekty na zástavbu území dnešního Sídliště Bohnice, na výstavbu mrakodrapů na Novém Městě pražském, zvláště na pozemcích Všeobecné nemocnice a "přenesení pražské city do Holešovic", tj. zástavba Manin.

Stav: Velmi dobrý, obálka mírně opotřebovaná

1993, Odeon

Stav: Velmi dobrý stav knihy; horní okraj obálky na hřbetu otřepený

2015, Leges

Stav: Velmi dobrý, ušpiněná vazba