il. H. Mayer, překlad V. Beneš-Šumavský, ed. Romány Jul. Vernea (malá řada), vydal Jos. R. Vilímek, Praha 1927, pův. clpl. zdobená vazba, 341 s., velmi dobrý stav
titulní list a 3 dvoustranné pětibarev. litografie a úprava C. Bouda, vydal Karel Zink, Praha 1937, volné listy v pův. obálce, 29 s., papír Holland Pannekoek, velmi dobrý stav
vazba, předsádka, frontispis, titul. list, iniciály, 14 kreseb a úprava Fr. Kysela, přednostní výtisk v pergamenu, vázal Ant. Jelínek, vydal Fr. Borový, Praha 1915, pergamen. vazba, původní kazeta (ochranné pouzdro), zlacená ořízka, 100 ex., 128 s., vazba při okrajích lehce odřená, výborný stav