Položky aukce autora: Jitka Kolínská 1930 - 1992

8 originálních tušových kreseb a koláží ke knize G. Aršakjan: Údolí Gladiol, vydal Svět sovětů, nakladatelství Svazu československo - sovětského přátelství, Praha 1966, 104 s., některé sign. Kolínská 66, kompletní, kniha je součástí

úprava a dřevoryt ve frontispise M. Florian, překlad Otto A. Tichý, 147. sv. Dobrého díla, Stará Říše 1947, vytiskl Jan Mucha ve Velkém Meziříčí, 1000 výtisků, 251 s., brož., vodní skvrna, při okrajích zažloutlá obálka, velmi dobrý stav

denník autorův 1892 - 1895, světlotisková podobizna autora od F. Brou, 4 strany faksimile rukopisu jako příloha, titul a viněty autor, překlad Jos. Florian, 33 sv. Studia, vydal L.A. Stříž, Stará Říše 1910, vytiskl Fr. Jos. Trnka, 300 výtisků, 412 s., brož., obálka při okrajích potrhaná, dobrý stav

dva svazky, Lettres á Véronique: vydalo Desclée De Brouwer "The Islands", 1936, francouzsky, 132 s., exlibris Jan Malý, clpl. převazba velmi dobrý stav; Úvahy La Saletské: vydal Lad. Kuncíř, Praha 1933, 138 s., exlibris Jan Malý, clpl. převazba, ochranné pouzdro, velmi dobrý stav

litografie

14,8 x 20,3

sign. PD Jiří Slíva č. 16/50

15,2 x 13

značeno PD tisk Reynek, pozdější otisk z původní desky

21,2 x 14,7

sign. PD P. Klúčik 1995, autorský tisk

1996, Trigon

Stav: výborný

2002, Prostor