Položky aukce autora: Václav Sivko 1923 - 1974

obálka a 3 sign. linoryty v textu V. Sivko, příloha Hollar, roč. 29, Praha 1957, 10 s., brož., velmi dobrý stav

podpis v tiráži vydavatele F.J. Müllera, dřevoryt na ob. A. Strnadel, Praha 1939, Ex. 9, vevázaná obálka, nestr. pl. kožená vazba, velmi dobrý stav

3x dřevoryt, 3x viněta, 4x ilustrace a obálka Fr. Bílek, vydala Pavla Kytlicová, Tasov 1924, plpl. vazba, vevázaná obálka, na hřbetu natržená, desky lehce zvlněné, drobné skvrny na listech, dobrý stav

tříbarevný sign. dřevoryt K. Minář, úprava K. Dyrynk, vydal Vl. Žikeš, Praha 1936, Ex. 61/200, vazba A.L. Jirout, 92 s., pl. kožená vazba, velmi dobrý stav

litografie

14,8 x 20,3

sign. PD Jiří Slíva č. 16/50

21,2 x 14,7

sign. PD P. Klúčik 1995, autorský tisk

Litografie

28,6 x 20,2

Sign. DU Ivana Lomová; autorský tisk

280, Wydawnictwo Literackie

Stav: Velmi dobrý stav knihy; obálka natržená, při krajích lehce zašlá

1907, Spolek výtvarných umělců Mánes (SVU Mánes)

orig. lept Max Švabinského Žena u klavíru v příloze za str. 222 / světlotisk A. Renoir : Podobizna paní Ch. / reprodukce plastik B. Kafka, St. Sucharda, J. Štursa, J. Mařatka /  reprodukce J. Preisler, T.F.Šimon, A. Kašpar, V. Preissig, M. Švabinský, E. Degas, C. Monet, E. Manet

Stav: Velmi dobrý, vyšisovaný hřbet, zažloutlé stránky