titulní list a frontispis dřevorytem, kresba na vazbě a úpraha Fr. Kobliha, úvod napsal a přel. Jos. Jungmann, vydal L. Bradáč, Král. Vinohrady 1918, pův. karton. vazba, 80s., ruční papír Ullersdorf, velmi dobrý stav
35 černobílých dřevorytů Josef Váchal, úprava Oldřich Menhart, vydání řídil Jan Blahoslav Čapek, 7. sv. edice Ráj knihomilů, vydal ELK, Praha 1946, volné listy v deskách, 64s., similijapan, ex. 873/1001, suchá pečeť, velmi dobrý stav
orig. sign. litografie ve frontispisu a 6 ilustrací Jiří John, přeložil Jan Vladislav, vydalo NČSVU, Praha 1958, 81 s., volné listy v obálce, velmi dobrý stav