Položky aukce autora: Olbram Zoubek 1926 - 2017

Sign. reliéfní tisk na deskách, sign. reliéfní tisk na předním a sign. reliéfní tisk na zadním přídeští, orig. sign. perokresba za titulem, úprava Z. Ziegler, tisk reliéfních grafik J. Holý, vázal Atelier Krupka, báseň J. Haukové, krátký memoár O. Zoubka a portrét O. Zoubka z pera S. Machonina, k vydání připravil Zd. Křenek, 7. sv. bibliofilské edice, vydal Aulos, Praha 1994, orig. karton. vazba v ochranném pouzdře nestr.(42),  ex. 73/150, ruční papír Hahnemühle, velmi pěkný stav

titulní list a frontispis dřevorytem, kresba na vazbě a úpraha Fr. Kobliha, úvod napsal a přel. Jos. Jungmann, vydal L. Bradáč, Král. Vinohrady 1918, pův. karton. vazba, 80s., ruční papír Ullersdorf,  velmi dobrý stav

35 černobílých dřevorytů Josef Váchal, úprava Oldřich Menhart, vydání řídil Jan Blahoslav Čapek, 7. sv. edice Ráj knihomilů, vydal ELK, Praha 1946, volné listy v deskách, 64s., similijapan, ex. 873/1001, suchá pečeť, velmi dobrý stav

orig. sign. litografie ve frontispisu a 6 ilustrací Jiří John, přeložil Jan Vladislav, vydalo NČSVU, Praha 1958, 81 s., volné listy v obálce, velmi dobrý stav

litografie

14,8 x 20,3

sign. PD Jiří Slíva č. 16/50

15,2 x 13

značeno PD tisk Reynek, pozdější otisk z původní desky

21,2 x 14,7

sign. PD P. Klúčik 1995, autorský tisk

Borský a Šulc

Stav: Velmi dobrý všech patnácti svazků, některé svazky mají při krajích drobně poškozené kožené hřbety

1983, Jazzová sekce PPSH

Jazzpetit č. 13 / množství reprodukcí stěžejních výtvarných děl

Stav: Velmi dobrý, rohy obálky mírně opotřebované