Vyvolávací cena: 500,- Více zde aukce

Abendgespräche des Bücherfreudes Rubricius und des Buchdrukers Tympanus

Autor: Oldřich Menhart 1897 - 1962

podpis překladatele O.F. Bablera s věnováním Svat. Klírovi, šest večerních rozmluv Rubricia s Tympanem, každá je vytištěna jiným typografickým fontem, v úprava Hermann Zapf, tisk Hausdruckerei D. Stempel AG, Frankfurt n. M. 1958, karton. vazba, 46s., papír Zerkall, rohy lehce naražené, velmi dobrý stav

iniciála a titulní list dřevorytem Jar. Benda, Ex libris Dr. F. Franc, vydala Marta Florianová, Stará říše na Moravě 1920, brož., 27 s., mírně zašlá

podpis O. F. Babler (překl.) a Ant. Lískovec (typograf), 2 dřevoryty Marie Florianová, ed. Hlasy, vydal O.F. Babler, Olomouc 1936, ex. 61/350, brož., 30 s., stav velmi dobrý

podpis M. Majerové na patitulu, ilustrace J. Čapek, vydal ČIN, Praha 1929, 394 s., clpl. dobová vazba, velmi dobrý stav

litografie

14,8 x 20,3

sign. PD Jiří Slíva č. 16/50

21,2 x 14,7

sign. PD P. Klúčik 1995, autorský tisk

Litografie

28,6 x 20,2

Sign. DU Ivana Lomová; autorský tisk

2002, Česká pošta

2006, Mladá fronta

Stav: Výborný, zatavená v původní folii

1976,

Publikace Federálního ministerstva pro technický a investiční rozvoj vydaná pro účely světové konference OSN o lidských sídlech Habitat konané v roce 1976 ve Vancouveru v Kanadě; obs. 412 čb. vyobr.