Vyvolávací cena: 600,- Více zde aukce

Český bibliofil V. ročník

Autor: Jan Konůpek 1883 - 1950

sign. litografie J. Konůpek, obsahuje typografické ukázky, vydal Spolek českých bibliofilů, Praha 1933, úprava M. Kaláb, vyzdobil K. Svolinský, 500 výtisků, celoplátěná vazba

vyd. Moravský Legionář, Brno, 1937, brož, 71s., uvolněný arch, obálka při krajích mírně potrhaná

podpis Jana Vladislava (překl.), ob. K. Štětkař, vydala Slezská literární skupina, Ostrava 1946, 57 s., brožovaná, zažloutlá

litografie

14,8 x 20,3

sign. PD Jiří Slíva č. 16/50

21,2 x 14,7

sign. PD P. Klúčik 1995, autorský tisk

Litografie

28,6 x 20,2

Sign. DU Ivana Lomová; autorský tisk

1948, Jos. R. Vilímek

10 + 5 oboustranných kvašů + 35 pérovek

Stav: vazba opotřebená, jinak dobrý

2001, Lidové noviny