Vyvolávací cena: 300,- Více zde aukce

Ďábel a boj proti němu církví a osvícenci a jiné přednášky pronesené Josefem Váchalem - dřevorytcem na schůzích Sdružení Volné myšlénky

Autor: Josef Váchal 1884 - 1969

faksimile původního vydání, reprodukce titul. a zavěr. dřevorytů, vazba a úprava P. Růt a K. Horák sazba K. Horák,  vydal Volvox Globator, Praha 1996, celokož. vazba, 267s., velmi dobrý stav,

podpis autora v tiráži, úprava Ot. Mrkvička, vydal Al. Srdce, Praha 1926, obálka vevázaná, 550 výtisků, 73 s., polopergamen. vazba, velmi dobrý stav

podpis autora, vydal Al. Srdce, Praha 1921, 2000 výtisků, 92 s., pl. kožená vazba, velmi dobrý stav

vyzdobil J. Konůpek, vydal Arthur Novák, Praha 1920, Ex. 149/400, 55 s., pl. kožená vazba, vzadu prasklá předsádka, lehce odřené desky, dobrý stav

litografie

14,8 x 20,3

sign. PD Jiří Slíva č. 16/50

21,2 x 14,7

sign. PD P. Klúčik 1995, autorský tisk

Litografie

28,6 x 20,2

Sign. DU Ivana Lomová; autorský tisk

2000, BBart

1976,

Publikace Federálního ministerstva pro technický a investiční rozvoj vydaná pro účely světové konference OSN o lidských sídlech Habitat konané v roce 1976 ve Vancouveru v Kanadě; obs. 412 čb. vyobr.

1929, Otakar Štorch-Marien (Aventinum)

Stav: Obálka v rozích a při krajích trochu odřená; dobrý stav