Vyvolávací cena: 300,- Více zde aukce

Hořící keř

Autor: Otokar Fischer

podpis Otokara Fischera, úprava S. Klír, ed. Aventium, vydal O. Štorch-Marien, Praha 1926, 59 s., ex. 194/650, okraje desek mírně otřepené

obálka, značka v titulu a úprava J. Čapek, vydal Otakar Štorch - Marien, Praha 1922, 52. sv. edice Aventinum, 2000 výtisků, 48 s., brož., skvrny na obálce, vpisky a razítko, jinak dobrý stav

dřevoryt M. Florian, upravil, vysadil a na ručním lisu vytiskl Alois Chvála, ed. Chválův ruční lis, vydala Osvětová Beseda, Černošice 1969, volné listy v obálce, 33s., ex. 150, obálka při krajích natržená,  jinak velmi dobrý stav

podpis překladatele a vydavatele na patitulu, Olomouc 1929, 39 s., brož, rozlepená vazba, obálka pokrčená, lehce zašpiněná, dobrý stav

litografie

14,8 x 20,3

sign. PD Jiří Slíva č. 16/50

15,2 x 13

značeno PD tisk Reynek, pozdější otisk z původní desky

21,2 x 14,7

sign. PD P. Klúčik 1995, autorský tisk

1907, Spolek výtvarných umělců Mánes (SVU Mánes)

orig. lept Max Švabinského Žena u klavíru v příloze za str. 222 / světlotisk A. Renoir : Podobizna paní Ch. / reprodukce plastik B. Kafka, St. Sucharda, J. Štursa, J. Mařatka /  reprodukce J. Preisler, T.F.Šimon, A. Kašpar, V. Preissig, M. Švabinský, E. Degas, C. Monet, E. Manet

Stav: Velmi dobrý, vyšisovaný hřbet, zažloutlé stránky

1993, Národní galerie

Stav: Velmi dobrý; lehce pomačkané růžky

1928, Šolc a Šimáček

množství fotodokumentace / obálka vevázána vzadu / dobové reklamy