Vyvolávací cena: 300,- Více zde aukce

J. Knap: Réva na zdi

Autor: Jan Rambousek 1895 - 1976

4x barev. dřevoryt a úprava J. Rambousek, podpis na patitulu J. Knap, 4. sv. II. řady Čeští belletristé, vydal Sfinx - B. Janda, Praha 1926, celokož. vazba se zlac. reliéfem na deskách, zlatá dekorativní linka na přídeští, zlac. ořízka, ex. 85/100, 112s., similijapan,  vazba na hřbetě a v rozích odřená, dobrý stav

úprava a kresby Zd. Kratochvíl, vydal Fr. Borový, Praha 1916, IV. kniha Zlatokvětu, svázal Ant. Jelínek, 49 s., plpl. vazba se stříbrným reliéfem, při okrajích lehce zašlá, jinak velmi dobrý stav

lept a úprava Fr. Pavelka, vydal F. Lukavský, Český Třebová, Ex. 205/350, 27 s., pl. kožená vazba, velmi dobrý stav

podpis a věnování básníka na patitulu, 15. sv. edice Paprsek, vydal Vlastimil Vokolek, Pardubice 1929, orig. brož., ex.144/300, 38 s., obálka mírně zašlá a při krajích ošoupaná, velmi dobrý stav,

litografie

14,8 x 20,3

sign. PD Jiří Slíva č. 16/50

21,2 x 14,7

sign. PD P. Klúčik 1995, autorský tisk

Litografie

28,6 x 20,2

Sign. DU Ivana Lomová; autorský tisk

2012, Raketa

2010, Academia

1987, Uměleckoprůmyslové muzeum v Praze

cca 400 vyobrazení