Vyvolávací cena: 300,- Více zde aukce

J. Wolker: Tři hry; A.M. Píša: Hvězdy ve vlnách; J. Hůlka: Vrah; F. Branislav: Bílý kruh

Autor: edice Mladí autoři

frontispis O. Mrkvička, edice Mladí autoři, vydal F. Svoboda, Praha 1923, 182 s., brož, na hřbetu poškozená, dobrý stav; dřevoryt ve frontispisu J. Rambousek, edice Mladí autoři, vydal F. Svoboda, Praha 1924, 38 s., brož, na hřbetu cca 1cm poškozená, dobrý stav; linoryt ve frontispisu J. Rambousek, edice Mladí autoři, vydal F. Svoboda, Praha 1923, 55 s., brož, na hřbetu lehce poškozená, při okrajích pokrčená obálka, dobrý stav; edice Mladí autoři, vydal F. Svoboda, Praha 1924, 43 s., brož, velmi dobrý stav

signovaná obálka ocelorytem J. Švengsbír, reprodukovaný frontispis Fr. Tichý, podpis překladatele Jan Tomeš, vydal Odeon, Praha 1966, bez vazby s obálkou v kartonových deskách, 41 s., obálka mírně zažloutlá

podpis s věnováním Josefu Paterovi a přiložený dopis Fr. Petra malíři a laickému bratru kláštera ve Lnářích známému pod jménem fráter Josífek, vydalo Dělnické nakladatelství, Praha 1947, 187s., pův. brož, obálka při krajích a na hřbetu poškozená

litografie

14,8 x 20,3

sign. PD Jiří Slíva č. 16/50

21,2 x 14,7

sign. PD P. Klúčik 1995, autorský tisk

Litografie

28,6 x 20,2

Sign. DU Ivana Lomová; autorský tisk

1938, Ústřední dělnické knihkupectví a nakladatelství

Stav: Velmi dobrý stav obou svazků

1948, Jos. R. Vilímek

10 + 5 oboustranných kvašů + 35 pérovek

Stav: vazba opotřebená, jinak dobrý

2002, Prostor