Vyvolávací cena: 800,- Více zde aukce

Jakub Deml: Rosnička

Autor: Josef Váchal 1884 - 1969

podpis a věnování J. Deml, reprodukce kresby na titulu J. Váchal, kresba na obálce a konci knihy J. Kapin, vydala Pavla Kytlicová, Tasov 1927, 2. vydání, 500 výtisků, 117 s., brož, obálka při okrajích vybledlá, na hřbetu zateklina, velmi dobrý stav

podpis Otokar Fischer, ed. Aventinum, vydal O. Štorch-Marien, Praha 1923, ex 263/650, 40 s., brožovaná, okraje desek otřepené a vybledlé

podpis a věnování autora Zd. Kalistovi, obálka a frontispic František Tichý, vydalo Družstvo moravského kola spisovatelů, Brno 1946, 100 s., desky mírně vybledlé a zašlé

podpis K. Bednář, podpis, obálka a 3 litografie C. Bouda, vydal Václav Petr, Praha 1947, 3300 výtisků, 50 s., plpl. vazba s obálkou, obálka zašpiněná, na hřbetu skvrna, dobrý stav

litografie

14,8 x 20,3

sign. PD Jiří Slíva č. 16/50

21,2 x 14,7

sign. PD P. Klúčik 1995, autorský tisk

Litografie

28,6 x 20,2

Sign. DU Ivana Lomová; autorský tisk

1933, Academia

* Церетелли Н. М. : Русская крестьянская игрушка / studie věnovaná vývoji ruské lidové hračky /  50 obr. příloh / předmluva A. Lunačarskij / nakladatelská celopl. vazba

1983, Jazzová sekce PPSH

Jazzpetit č. 13 / množství reprodukcí stěžejních výtvarných děl

Stav: Velmi dobrý, rohy obálky mírně opotřebované

1982, Odeon

Stav: Velmi velmi dobrý, obálka při krajích lehce pokrčená