Vyvolávací cena: 350,- Více zde aukce

Jakub Deml: Sestrám

Autor: František Bílek 1872 - 1941

3x dřevoryt, 3x viněta, 4x ilustrace a obálka Fr. Bílek, vydala Pavla Kytlicová, Tasov 1924, plpl. vazba, vevázaná obálka, na hřbetu natržená, desky lehce zvlněné, drobné skvrny na listech, dobrý stav

podpis autora v tiráži, úprava Ot. Mrkvička, vydal Al. Srdce, Praha 1926, obálka vevázaná, 550 výtisků, 73 s., polopergamen. vazba, velmi dobrý stav

podpis L. Stehlík, vydal Fr. Borový, Praha 1940, 42 sv. České básně, 57 s., plpl. vazba bez obálkyvelmi dobrý stav; podpis L. Stehlík, vydal Fr. Borový, Praha 1936, 90 s., clpl. vazba bez obálky, velmi dobrý stav

lept a úprava Fr. Pavelka, vydal F. Lukavský, Český Třebová, Ex. 205/350, 27 s., pl. kožená vazba, velmi dobrý stav

litografie

14,8 x 20,3

sign. PD Jiří Slíva č. 16/50

21,2 x 14,7

sign. PD P. Klúčik 1995, autorský tisk

Litografie

28,6 x 20,2

Sign. DU Ivana Lomová; autorský tisk

1974, Konfrontace

doslov D. Eisnerová /  přebal a vazba Marcel Anjou

1911, R. Oldenbourg

1962, Nakladatelství československých výtvarných umělců (NČSVU)

Stav: Velmi dobrý, obálka zašlá a při krajích místy poškozená