Vyvolávací cena: 300,- Více zde aukce

Jiří Suchánek: Okouzlená růže

Autor: Miroslav Florian

dřevoryt M. Florian, upravil, vysadil a na ručním lisu vytiskl Alois Chvála, ed. Chválův ruční lis, vydala Osvětová Beseda, Černošice 1969, volné listy v obálce, 33s., ex. 150, obálka při krajích natržená,  jinak velmi dobrý stav

obálka a úprava J. Čapek, vydal Fr. Obzina, Vyškov na Moravě 1924, 10. sv. edice Obzinových tisků, 137 s., brož, obálka vzadu zašpiněná, jinak dobrý stav

podpis autora v tiráži, úprava Ot. Mrkvička, vydal Al. Srdce, Praha 1926, obálka vevázaná, 550 výtisků, 73 s., polopergamen. vazba, velmi dobrý stav

2 x lept, 16 kreseb a návrh vazby Adolf Kašpar, vydal J. Otto, Praha 1926, pergamen. vazba se zlac. reliéfem a ořízkou, 43 s., papír van Gelder, svázal A. Jelínek, celofánový přebal při krajích potrhaný, velmi pěkný stav

litografie

14,8 x 20,3

sign. PD Jiří Slíva č. 16/50

21,2 x 14,7

sign. PD P. Klúčik 1995, autorský tisk

Litografie

28,6 x 20,2

Sign. DU Ivana Lomová; autorský tisk

1987, Uměleckoprůmyslové muzeum v Praze

cca 400 vyobrazení

2001, Lidové noviny

1950, Orbis

stará knihovní razítka

Stav: Velmi dobrý stav knihy, ochranný přebal