Vyvolávací cena: 200,- Více zde aukce

Josef Hora: Pracující den

Autor: Václav Špála 1885 - 1946

podpis Otokar Fischer, ed. Aventinum, vydal O. Štorch-Marien, Praha 1923, ex 263/650, 40 s., brožovaná, okraje desek otřepené a vybledlé

první vydání, úprava B. Štorm, vydal Akord, Brno 1946, brož., 106 s., desky mírně zažloutlé a zašlé, listy uvolněné

podpis v titulu, kresba a úprava Cyril Bouda, vydal A. Srdce, Praha 1921, ex. 499/500, brož., 27 s., desky zašlé

litografie

14,8 x 20,3

sign. PD Jiří Slíva č. 16/50

21,2 x 14,7

sign. PD P. Klúčik 1995, autorský tisk

Litografie

28,6 x 20,2

Sign. DU Ivana Lomová; autorský tisk

1940, Václav Pour

vazba Jenda Rajman, Rožďalovice / obálka vevázána vzadu

Stav: Velmi dobrý, zlacená ořízka

2002, Prostor