Autor: Eda Kriseová 1940 - *
2x podpis na titulu Eda Kriseová, 77. a 102. sv., vydalo Sixty - Eight Publishers, Toronto 1979, 1982, brož, 134 a 219s., velmi dobrý stav
Autor: Eda Kriseová 1940 - *
Básně, poznámky z deníku, jevištní poesie, surrealistická experimentace - obálka, titulní list, typografie a dvě surrealistické fotomontáže ve frontispisu a za titulním listem K. Teige, vydal Fr. Borový, Praha 1933, orig. brož, 212s., dobrý stav, obálka při krajích zažloutlá, kraje hřbetu drobně poškozené, za titulem stíny od vložených výstřižků
sign. dřevoryt ve frontispisu, 2 x sign. dřevoryt v příloze, titulní list, bohatě dekorovaná iniciála, vstupní a závěreč. viněta vše dřevorytem, do dřeva rytá kartonáž, předsádka a úprava Fr. Kobliha, exlibris knihovna Ant. Grimma, vydal Ludvík Bradáč, Královské Vinohrady (Praha) 1920, orig. karton. vazba s celofán. přebalem, 30s., šumavský ruční papír, velmi dobrý stav, přebal zažloutlý, dolní roh na hřbetě drobně opotřebený