Vyvolávací cena: 800,- Více zde aukce

Les Fleurs du Mal

Autor: Charles Baudelaire 1821 - 1867

předmluva Theophile Gautier, francouzsky, umělecká vazba K. Dudešek(?), Collection Manz, vydal Manz, Wien kol. 1920, polopergamen. vazba se stříbrnou linkou a třemi vazy, 279 s., dole na hřbetu drobně odřená vazba, velmi dobrý stav

první vydání, úprava B. Štorm, vydal Akord, Brno 1946, brož., 106 s., desky mírně zažloutlé a zašlé, listy uvolněné

podpis a věnování autora Zd. Kalistovi, obálka a frontispic František Tichý, vydalo Družstvo moravského kola spisovatelů, Brno 1946, 100 s., desky mírně vybledlé a zašlé

litografie

14,8 x 20,3

sign. PD Jiří Slíva č. 16/50

21,2 x 14,7

sign. PD P. Klúčik 1995, autorský tisk

Litografie

28,6 x 20,2

Sign. DU Ivana Lomová; autorský tisk

1929, Otakar Štorch-Marien (Aventinum)

Stav: Obálka v rozích a při krajích trochu odřená; dobrý stav

1935, Fr. Borový

viněta na titulním listu a 3 fotografie J. Štyrský / ob. a úprava K. Teige / vazba Fr. Muzika / orig. brož. K. Srp: Karel Teige a typografie, Praha 2009 s.171 ; Vloemans 1994, No. 57 ; Primus 1990, No. 118

Stav: velmi dobrý stav, ob. v horním pravém rohu poškozená, část chybí, restaurovanopři krajích pokrčená, lehce zašlá, hřbet v krajních partiích poškozen, restaurováno

2009, Vltavín