Vyvolávací cena: 900,- Více zde aukce

Lips Tullián

Autor: Kája Saudek 1935 - 2015

ilustrace K. Saudek, vydalo Středočeské nakladatelství a knihkupectví, Praha 1990, nestr., brož., velmi dobrý stav

obs. 2 čb. vyobrazení, text Jana Řezáče a sezn. vyst. fotografií, 3x dvojlist, dobrý stav

podpis Jos. Dvořáka a výtvarníka K. Langra, ob. V. Prištic, úprava O. Ondráček, vydala Mladá edice, Bratislava 1934, 28 s., ex. 5/300, desky mírně zažloutlé

podpis Jana Vladislava (překl.), ob. K. Štětkař, vydala Slezská literární skupina, Ostrava 1946, 57 s., brožovaná, zažloutlá

litografie

14,8 x 20,3

sign. PD Jiří Slíva č. 16/50

21,2 x 14,7

sign. PD P. Klúčik 1995, autorský tisk

Litografie

28,6 x 20,2

Sign. DU Ivana Lomová; autorský tisk

1996, Trigon

Stav: výborný

1995, Torst