Vyvolávací cena: 600,- Více zde aukce

Living theatre

Autor: Jaroslav Kořán 1940 - 2017

dokumentačně reportážní pásmo z ilegálního představení Antigony divadelního souboru Living Theatre Juliana Becka a Judith Malinové v Praze na Ořechovce v r. 1980,  text J. Kořán, P. Oslzlý, historie souboru, ukázky her, úryvky textů, bohatý fotografický doprovod, 31 čb. reprodukcí, ob. a úprava J. Skalník, ed. Jazz Petit č.15, vyd. Jazzová sekce, Praha 1982, původní brož, 282s., velmi dobrý stav

podpis Josefa Hiršala, il. A. Paderlík, obálka a úprava Jaroslav Šváb, vydal Václav Petr, Praha 1944, 80 s., brožovaná, desky ušpiněné a na hřbetu poškozené

iniciála a titulní list dřevorytem Jar. Benda, Ex libris Dr. F. Franc, vydala Marta Florianová, Stará říše na Moravě 1920, brož., 27 s., mírně zašlá

přeložil O. F. Babler, dřevoryty Rudolf Michalik, ed. Hlasy, vydal O.F.Babler, Olomouc 1932, ex. 428/550, brož., 58 s., desky mírně zašlé, vazba lehce opotřebená

litografie

14,8 x 20,3

sign. PD Jiří Slíva č. 16/50

21,2 x 14,7

sign. PD P. Klúčik 1995, autorský tisk

Litografie

28,6 x 20,2

Sign. DU Ivana Lomová; autorský tisk

2014, Retro Gallery

1923, Arno Sáňka

vzácně se vyskytující bibliofilský tisk /  lept ve frontispisu a 5 leptů uvozujících kapitoly L. Dvořáček / úprava Jar. Žlebek / vysázel Frant. Navrátil / vytiskl Ferdinand Mígl / 1. sv. Sáňkovy bibliofilské edice "200" / ex.183/200 / ruční papír Eggerth

Stav: velmi dobrý stav, hřbet vazby odřený

2010, Academia