Autor: Vlasta Horská 1907 - 1980
obálka a kresby Ludmila Jiřincová, podpis a věnování Vlasty Horské v titulu, vydal Kalich, Praha 1944, brož., 60 s., celkově zažloutlá a lehce zašlá
podpis K. Bednář, podpis, obálka a 3 litografie C. Bouda, vydal Václav Petr, Praha 1947, 3300 výtisků, 50 s., plpl. vazba s obálkou, obálka zašpiněná, na hřbetu skvrna, dobrý stav
podpis autora, vazba a úprava Jos. Flejšar, vydal Československý spisovatel, Praha 1958, 75 s., clpl. vazba bez obálky, velmi dobrý stav
podpis autora v titulu, obálka a úprava V. Sivko, vydal Fr. Borový, Praha 1948, 2200 výtisků, 90 s., plpl. vazba s obálkou, vazba při okraji lehce odřená, obálka zašlá, při okrajích poškozená