Vyvolávací cena: 300,- Více zde aukce

Na rozcestí

Autor: Vlasta Horská 1907 - 1980

obálka a kresby Ludmila Jiřincová, podpis a věnování Vlasty Horské v titulu, vydal Kalich, Praha 1944, brož., 60 s., celkově zažloutlá a lehce zašlá

podpis K. Bednář, podpis, obálka a 3 litografie C. Bouda, vydal Václav Petr, Praha 1947, 3300 výtisků, 50 s., plpl. vazba s obálkou, obálka zašpiněná, na hřbetu skvrna, dobrý stav

podpis autora, vazba a úprava Jos. Flejšar, vydal Československý spisovatel, Praha 1958, 75 s., clpl. vazba bez obálky, velmi dobrý stav

podpis autora v titulu, obálka a úprava V. Sivko, vydal Fr. Borový, Praha 1948, 2200 výtisků, 90 s., plpl. vazba s obálkou, vazba při okraji lehce odřená, obálka zašlá, při okrajích poškozená

litografie

14,8 x 20,3

sign. PD Jiří Slíva č. 16/50

15,2 x 13

značeno PD tisk Reynek, pozdější otisk z původní desky

21,2 x 14,7

sign. PD P. Klúčik 1995, autorský tisk

2006, Mladá fronta

Stav: Výborný, zatavená v původní folii

1933, Academia

* Церетелли Н. М. : Русская крестьянская игрушка / studie věnovaná vývoji ruské lidové hračky /  50 obr. příloh / předmluva A. Lunačarskij / nakladatelská celopl. vazba

1999, Galerie Aspekt

Stav: Velmi dobrý, obálka mírně pomačkaná