Vyvolávací cena: 300,- Více zde aukce

Nikolaj Vasiljevič Gogol: Nos

Autor: Jan Konůpek 1883 - 1950

vyzdobil J. Konůpek, vydal Arthur Novák, Praha 1920, Ex. 149/400, 55 s., pl. kožená vazba, vzadu prasklá předsádka, lehce odřené desky, dobrý stav

lept J. Konůpek, sign., litografie K. Svolinský, sign., litografie V. Mašek, sign., obsahuje typografické ukázky, vydal Spolek českých bibliofilů, Praha 1931, úprava M. Kaláb, K. Svolinský, 550 výtisků, brožovaná, ochranný obal

obálka a úprava J. Čapek, vydal Fr. Obzina, Vyškov na Moravě 1924, 10. sv. edice Obzinových tisků, 137 s., brož, obálka vzadu zašpiněná, jinak dobrý stav

podpis autora na patitulu, dřevorytem Otto Molitor před titulem, přednostní výtisk,  vydala Huť krásné knihy Moravského kola spisovatelů, Brno 1926, dobová karton. vazba, italský ruční papír, 50 s., pův. obálka nalepená na deskách, velmi dobrý stav

litografie

14,8 x 20,3

sign. PD Jiří Slíva č. 16/50

21,2 x 14,7

sign. PD P. Klúčik 1995, autorský tisk

Litografie

28,6 x 20,2

Sign. DU Ivana Lomová; autorský tisk

1950, Orbis

stará knihovní razítka

Stav: Velmi dobrý stav knihy, ochranný přebal

2006, Mladá fronta

Stav: Výborný, zatavená v původní folii

Jos. R. Vilímek

III. vydání. Vydal Jos. R. Vilímek před rokem 1926.

Stav: Dobrý, vazba opotřebovaná, listy zažloulé, natržená přední předsádka