Vyvolávací cena: 1200,- Více zde aukce

Očarovaná Šumava

Autor: Josef Váchal 1884 - 1969

barevné reprodukce a vložené exlibris J. Váchal, vydal Památník národního písemnictví pro Spolek českých bibliofilů, Praha 1986, 75 s., velmi dobrý stav

obálka a kresby Ludmila Jiřincová, podpis a věnování Vlasty Horské v titulu, vydal Kalich, Praha 1944, brož., 60 s., celkově zažloutlá a lehce zašlá

signovaná obálka ocelorytem J. Švengsbír, reprodukovaný frontispis Fr. Tichý, podpis překladatele Jan Tomeš, vydal Odeon, Praha 1966, bez vazby s obálkou v kartonových deskách, 41 s., obálka mírně zažloutlá

podpis s věnováním Josefu Paterovi a přiložený dopis Fr. Petra malíři a laickému bratru kláštera ve Lnářích známému pod jménem fráter Josífek, vydalo Dělnické nakladatelství, Praha 1947, 187s., pův. brož, obálka při krajích a na hřbetu poškozená

litografie

14,8 x 20,3

sign. PD Jiří Slíva č. 16/50

21,2 x 14,7

sign. PD P. Klúčik 1995, autorský tisk

Litografie

28,6 x 20,2

Sign. DU Ivana Lomová; autorský tisk

1995, Památkový ústav

výpravná publikace k vile Tugendhat / 25 velkoformátových barev. fotografií interiéru Libor Teplý /  22 čb. dobových fotografií / překreslené původní plány domu a nábytku na průsvitných papírech v příloze / úprava A. Bielak / vydal Památkový ústav v Brně ve spolupráci s Muzeem města Brna / brož s kovovou sponou na hřbetu, ochranné pouzdro, výborný stav

Stav: Velmi dobrý až výborný stav, ochranné pouzdro

1958, Artia

Stav: Obálka v levém dolním rohu na hřbetu krátce natržená, jinak velmi dobrý stav