Vyvolávací cena: 250,- Více zde aukce

V. Nezval: Jan ve smutku

Autor: Jindřich Štyrský 1899 - 1942

návrh vazby a úprava J. Štyrský, titul dvoubarevným tiskem, 1. sv. edice Růžová zahrada, red. K. Biebl, vydal Sfinx B. Jandy, Praha 1930, pův. brož., 103s., velmi dobrý stav

podpis a věnování autora Zd. Kalistovi, obálka a frontispic František Tichý, vydalo Družstvo moravského kola spisovatelů, Brno 1946, 100 s., desky mírně vybledlé a zašlé

podpis M. Majerové na patitulu, ilustrace J. Čapek, vydal ČIN, Praha 1929, 394 s., clpl. dobová vazba, velmi dobrý stav

litografie

14,8 x 20,3

sign. PD Jiří Slíva č. 16/50

21,2 x 14,7

sign. PD P. Klúčik 1995, autorský tisk

Litografie

28,6 x 20,2

Sign. DU Ivana Lomová; autorský tisk

1982, Odeon

Stav: Velmi velmi dobrý, obálka při krajích lehce pokrčená

1925, Jos. R. Vilímek

nakladatelská celoplátěná vazba se zlacenými reliéfy / vazba Jos. Pfeiffer

Stav: listy při krajích zažloutlé, plátýnko na kraji předních desek a hřbetu lehce natržené, barva desek lehce vyšisovaná, dobrý stav