Vyvolávací cena: 300,- Více zde aukce

V. Nezval: Nápisy na hroby

Autor: Otakar Mrkvička 1898 - 1957

návrh ob. a úprava O. Mrkvička, vydal J. Otto, Praha 1926, 82s., původní polopl. vazba, velmi dobrý stav, hrany desek lehce odřené

lept V. Silovský, vydal Arthur Novák, Praha 1927, Ex. 49/135, 128 s., polopergamen. vazba, vybledlé okraje, lehce odřené rohy, velmi dobrý stav

barevné reprodukce a vložené exlibris J. Váchal, vydal Památník národního písemnictví pro Spolek českých bibliofilů, Praha 1986, 75 s., velmi dobrý stav

režisérův zápisník, úprava Miroslav Kouřil, vydal autor, Praha 1938, 95 s., clpl. vazba, velmi dobrý stav

litografie

14,8 x 20,3

sign. PD Jiří Slíva č. 16/50

21,2 x 14,7

sign. PD P. Klúčik 1995, autorský tisk

Litografie

28,6 x 20,2

Sign. DU Ivana Lomová; autorský tisk

1961, SNDK (Státní nakladatelství dětské knihy)

Stav: Velmi dobrý, vazba lehce zažloutlá

1966, Artia

1999, Galerie Aspekt

Stav: Velmi dobrý, obálka mírně pomačkaná