Vyvolávací cena: 500,- Více zde aukce

V. Ptáčková: Josef Svoboda

Autor: Josef Svoboda 1920 - 2002

podpis světoznámého scénografa a výtvarníka Jos. Svobody v monograficky provedeném katalogu, vydal Divadelní Ústav, Praha 1984, ed. Režisér - Scénograf sv. 12, brož., 203s., velmi dobrý stav

podpis Otokara Fischera, úprava S. Klír, ed. Aventium, vydal O. Štorch-Marien, Praha 1926, 59 s., ex. 194/650, okraje desek mírně otřepené

přeložil O. F. Babler, dřevoryty Rudolf Michalik, ed. Hlasy, vydal O.F.Babler, Olomouc 1932, ex. 428/550, brož., 58 s., desky mírně zašlé, vazba lehce opotřebená

litografie

14,8 x 20,3

sign. PD Jiří Slíva č. 16/50

21,2 x 14,7

sign. PD P. Klúčik 1995, autorský tisk

Litografie

28,6 x 20,2

Sign. DU Ivana Lomová; autorský tisk

1938, Ústřední dělnické knihkupectví a nakladatelství

Stav: Velmi dobrý stav obou svazků

B. Kočí

Stav: Zažloutlé okraje listů, jinak velmi dobrý stav

1948, Jos. R. Vilímek

10 + 5 oboustranných kvašů + 35 pérovek

Stav: vazba opotřebená, jinak dobrý