Autor: Otakar Štorch-Marien
úprava Jos. Marek, ed. Aventium, vydal Ot. Štorch-Marien, Praha 1919, 26 s., brožovaná, uvolněná vazba, titul na deskách mírně odtržen
Autor: Otakar Štorch-Marien
podpis s věnováním Josefu Paterovi a přiložený dopis Fr. Petra malíři a laickému bratru kláštera ve Lnářích známému pod jménem fráter Josífek, vydalo Dělnické nakladatelství, Praha 1947, 187s., pův. brož, obálka při krajích a na hřbetu poškozená
podpis básníka na patitulu, obálka, frontispis a inciály R. Wiesner, vydalo nakladatelství Práce, Praha 1947, nestr., brož., obálka lehce zašpiněná, dobrý stav
barev. litografie Fr. Gross v příloze, 46 vyobr., typo M. Hegar, 15.sv. ed. Současné profily, vydalo NČSVU, Praha 1963, karton. vazba s ob., 70s., desky prohnuté, obálka místy zašlá, dobrý stav