Vyvolávací cena: 300,- Více zde aukce

Wo der Hund begraben liegt

Autor: Pavel Kohout 1928 - *

podpis P. Kohout, v němčině, vydalo nakladatelství Albretch Knaus, Mnichov 1988, 528 s., kartonová vazba s obálkou, vynikající stav

podpis Jana Vladislava, frontispis Jiří Šindler, obálka a úprava Jaroslav Šváb, vydal Václav Petr, Praha 1944, 62 s., brožovaná, desky mírně zašlé

podpis, obálka a úprava Václav Bláha, vydal Václav Petr, Praha 1949, poloplátěná s obálkou, obálka mírně zažloutlá a natržená

litografie

14,8 x 20,3

sign. PD Jiří Slíva č. 16/50

21,2 x 14,7

sign. PD P. Klúčik 1995, autorský tisk

Litografie

28,6 x 20,2

Sign. DU Ivana Lomová; autorský tisk

2000, BBart

1972, Verlag Werner Dausien

Stav: Velmi dobrý stav knihy; obálka při okrajích na hřbetu otřepená a vybledlá

2002, Karolinum

Stav: Výborný, kartonové pouzdro