Vyvolávací cena: 300,- Více zde aukce

Žalář smíchu

Autor: Jan Alda 1901 - 1970

podpis autora J. Aldy a ilustrátora J. Krátkého v tiráži, vydalo Sdružení Západočeských výtvarných umělců, Plzeň 1933, 5. sv. edice Stín, Ex. 23/250, 29 s., brož., okraje lehce poškozené, dobrý stav

podpis autora na patitulu, dřevorytem Otto Molitor před titulem, přednostní výtisk,  vydala Huť krásné knihy Moravského kola spisovatelů, Brno 1926, dobová karton. vazba, italský ruční papír, 50 s., pův. obálka nalepená na deskách, velmi dobrý stav

úprava a kresby Zd. Kratochvíl, vydal Fr. Borový, Praha 1916, IV. kniha Zlatokvětu, svázal Ant. Jelínek, 49 s., plpl. vazba se stříbrným reliéfem, při okrajích lehce zašlá, jinak velmi dobrý stav

podpis v tiráži vydavatele F.J. Müllera, dřevoryt na ob. A. Strnadel, Praha 1939, Ex. 9, vevázaná obálka, nestr. pl. kožená vazba, velmi dobrý stav

litografie

14,8 x 20,3

sign. PD Jiří Slíva č. 16/50

21,2 x 14,7

sign. PD P. Klúčik 1995, autorský tisk

Litografie

28,6 x 20,2

Sign. DU Ivana Lomová; autorský tisk

1994, Art Service International

1940, Topičova edice

přednostní výtisk, v ochaném pouzdře