Téma položek aukce: architektura a užité umění

32 hlubotiskových fotografií, vydal G. Crés, Paříž 1931, brož, 15 s. textu ve francouzštině, obálka lehce zašpiněná, rozlepená předsádka, dobrý stav

krátký popis a historie stavby, 48 velkoformátových kartonů s architektonickými nákresy budovy, včetně půdorysů a řezů, detailními kresbami výzdoby figurální a ornamentální, tisk světlotiskem, vydal Ant. Balšánek s pomocí České Akademie pro vědy, slovesnost a umění nákladem Fr. Topiče, Praha 1897, volné listy v pův. polopl. deskách,8 s. + přílohy, velmi dobrý stav

původní komiks Káji Saudka podle scénáře Jaroslava Foglara, předmluva P. Nosek, ob. a kresby K. Saudek, vydalo nakladatelství Zlatý kůň ve spolupráci s Českou speleologickou společností, 1991, nestr. (24s.), sešit, velmi dobrý stav

3x orig. litografie V. Suchánek, značeno na kameni Vlad. Suchánek, vyd. Památník národního písemnictví pro Spolek českých bibliofilů, Praha 1988, volné listy v ob., 170 ex., nestr., obálka při okraji natržená, lehce pokrčená

osobní věnování autora Fr. Koblihovi na patitulu, portrét F.K. barev. dřevorytem ve frontispisu,  4x barev. dřevoryt s iniciálou, dřevoryt a podpis v tiráži J. Lukavský, tisk Vlad. Bujárek, vydáno Františku Koblihovi k sedmdesátým pátým narozeninám, Praha 1952, orig. brož, ex. 56/150, 34s., ruční maršovský papír, velmi dobrý stav

20,7 x 14,8

sign. PD Boris Jirků, č. 4/30

21,2 x 14,7

sign. PD P. Klúčik 1995, autorský tisk

64,8 x 85,5

Sign. PD Mžyk Josef 1997; 5/23

1995, Mladá fronta

1995, Nakladatelství Lidové noviny (NLN)

Stav: vazba prvního svazku mírně opotřebená, jinak velmi dobrý

Jos. R. Vilímek

III. vydání. Vydal Jos. R. Vilímek před rokem 1926.

Stav: Dobrý, vazba opotřebovaná, listy zažloulé, natržená přední předsádka