původní komiks Káji Saudka podle scénáře Jaroslava Foglara, předmluva P. Nosek, ob. a kresby K. Saudek, vydalo nakladatelství Zlatý kůň ve spolupráci s Českou speleologickou společností, 1991, nestr. (24s.), sešit, velmi dobrý stav
3x orig. litografie V. Suchánek, značeno na kameni Vlad. Suchánek, vyd. Památník národního písemnictví pro Spolek českých bibliofilů, Praha 1988, volné listy v ob., 170 ex., nestr., obálka při okraji natržená, lehce pokrčená
osobní věnování autora Fr. Koblihovi na patitulu, portrét F.K. barev. dřevorytem ve frontispisu, 4x barev. dřevoryt s iniciálou, dřevoryt a podpis v tiráži J. Lukavský, tisk Vlad. Bujárek, vydáno Františku Koblihovi k sedmdesátým pátým narozeninám, Praha 1952, orig. brož, ex. 56/150, 34s., ruční maršovský papír, velmi dobrý stav