Téma položek aukce: Josef Čapek

obálka dvoubarev. linoryt a 20 ilustrací v textu J. Čapek, úprava Jan Vaníček, 9. sv. ed. Živé knihy B, vydal Družstevní práce, Praha 1928, pův. brož, 67s., obálka při krajích pokrčená a na krajích hřbetu poškozená, dobrý stav

obálka J. Čapek, vydal Alois Srdce, Praha 1920, 102 s., brož., obálka při okrajích lehce zašlá, jinak dobrý stav

obálka, naklad. značka, titul. list a 8 koncových vinět vše linorytem a úprava J. Čapek, JČ vytváří geometrický ornament pod vlivem primitivního umění, 1. sv. edice Symposion, vydal Rud. Škeřík, Praha 1921, orig. brož, 139s., obálka při krajích a hřbetu poškozená, vnitřek ve velmi dobrém stavu

14 ilustrací -11 kreseb a 3x linoryt a obálka linorytem Jos. Čapek, Volné úvahy o novém umění, úv. slovo V. Nebeský, VIII. sv. Edice Června, vyd. Fr. Borový, Praha 1920, orig. brož s celofán. přebalem, velmi dobrý stav

věnování, podpis na patitulu a překlad Josef Florian, 4. sv. Dobrého díla, vydal A.L.Stříž, Osvětimany 1913, vytiskli Kryl a Scotti, 176 s., brož, drobné skvrny, obálka při okrajích lehce poškozená, dobrý stav

přeložil a vydal Josef Florian, Stará Říše 1911, vytiskl Fr. Kusák, 500 výtisků, 161 s., exlibris Jan Malý, brož, obálka zašlá, při okrajích a na hřbetu lehce poškozená, dobrý stav

dva svazky, Lettres á Véronique: vydalo Desclée De Brouwer "The Islands", 1936, francouzsky, 132 s., exlibris Jan Malý, clpl. převazba velmi dobrý stav; Úvahy La Saletské: vydal Lad. Kuncíř, Praha 1933, 138 s., exlibris Jan Malý, clpl. převazba, ochranné pouzdro, velmi dobrý stav

20,7 x 14,8

sign. PD Boris Jirků, č. 4/30

21,2 x 14,7

sign. PD P. Klúčik 1995, autorský tisk

64,8 x 85,5

Sign. PD Mžyk Josef 1997; 5/23

1996, Globus Comunicación

Stav: Nepatrně opotřebené desky, jinak velmi dobrý stav

2014, Galerie Zdeněk Sklenář