Položky aukce autora: Václav Černý 1905 - 1987

podpis a věnování V. Černý, obálka, vazba a typo. úprava Zd. Ziegler, vydal Československý spisovatel, Praha 1970, 140 s., clpl. vazba s obálkou, obálka poškozená, vazba lehce zašpiněná jinak dobrý stav

sign. litografie J. Konůpek, obsahuje typografické ukázky, vydal Spolek českých bibliofilů, Praha 1933, úprava M. Kaláb, vyzdobil K. Svolinský, 500 výtisků, celoplátěná vazba

Pohádky krve, Torso života, Melancholická pout, Sluneční hodiny, Měsíce - Hlas ticha, Stoletý kalendář, 3x podpis básníka, vydal Fr. Borový, Praha 1928, 1929, 1930, 1932, 1937, 60 + 58 + 54 + 47 + 67 + 83 s., 5x clpl. a 1x plpl. vazba bez obálky se zlatým ražením, hřbety lehce vybledlé, jinak velmi dobrý stav

lept a úprava Fr. Pavelka, vydal F. Lukavský, Český Třebová, Ex. 205/350, 27 s., pl. kožená vazba, velmi dobrý stav

litografie

14,8 x 20,3

sign. PD Jiří Slíva č. 16/50

21,2 x 14,7

sign. PD P. Klúčik 1995, autorský tisk

Litografie

28,6 x 20,2

Sign. DU Ivana Lomová; autorský tisk

2016, Jiří Hořava

1980, Crown Publishers, Inc.

úvod Henry Miller