Položky aukce autora: Pavel Eisner 1889 - 1958

vydal Jaroslav Podroužek, Praha 1946, obálka Jar. Šváb, obálka vevázaná, 666 s., polopergamen. individuální vazba se dvěma vazy a zlaceným nápisem na hřbetu, lehce zašpiněný hřbet, velmi dobrý stav

obálka a úprava Toyen, vydal Odeon, Praha 1946, 79 s., brož, dobrý stav

obálka montáží Ant. Smažík, vydal Otto Girgal, Praha 1932, 143 s., brož, obálka vzadu při okrajích potrhaná, jinak velmi dobrý stav

sign. litografie ve frontispisu, linořez na ob. L. Jiřincová, v závěru soupis villonovských prací L.J., příloha Zpráv SČB, úprava Jos. Hrachovina, vydal Spolek českých bibliofilů a SČUG Hollar, Praha 1955, orig. brož všitá do kartonové vazby s ob., ex. 400, 26s., velmi dobrý stav

litografie

14,8 x 20,3

sign. PD Jiří Slíva č. 16/50

15,2 x 13

značeno PD tisk Reynek, pozdější otisk z původní desky

21,2 x 14,7

sign. PD P. Klúčik 1995, autorský tisk

Jos. R. Vilímek

III. vydání. Vydal Jos. R. Vilímek před rokem 1926.

Stav: Dobrý, vazba opotřebovaná, listy zažloulé, natržená přední předsádka

2002, Prostor

1940, Václav Pour

vazba Jenda Rajman, Rožďalovice / obálka vevázána vzadu

Stav: Velmi dobrý, zlacená ořízka