8 originálních tušových kreseb a koláží ke knize G. Aršakjan: Údolí Gladiol, vydal Svět sovětů, nakladatelství Svazu československo - sovětského přátelství, Praha 1966, 104 s., některé sign. Kolínská 66, kompletní, kniha je součástí
Básně 1919-1921, s předmluvou z r. 1937 - obálka, titulní list, typografie a dvě surrealistické fotomontáže ve frontispisu a za titulním listem K. Teige, vydal Fr. Borový, Praha 1937, orig. brož, 212s., velmi dobrý stav, obálka při krajích oříznutá
5x litografie J. Boudy, 4. svazek edice EVA, vydala Bonaventura, Praha 1991, Ex. 129/200, ruční papír z Velkých Losin, 41 s., volné listy v org., papír. přebalu, skvrna na papíře, restaurováno, jinak velmi dobrý stav