Položky aukce autora: Pavel Kohout 1928 - *

podpis na titulu Pavel Kohout, ilustrace Karel Havlíček, 102. sv., vydalo Sixty - Eight Publishers, Toronto 1980, brož, 253 s., velmi dobrý stav

Rady manželské, Útěcha ženě, O lásce, dva tituly svázané do jednoho svazku, vydal Odeon, Praha 1966, 1973, celokožená vazba se zlaceným nápisem, návrh a provedení Jos. Brchaň, 96 + 140 s., velmi dobrý stav

orig. sign. lept před titulem Jiří Anderle, biografickými poznámkami a svými podpisy v tiráži doplnili Fr. Dvořák a Jan Šulc, úprava, redakce a podpis v tiráži Martin Dyrynk, tisk bří Dřímalové, vydal Spolek českých bibliofilů, Praha 2002, brož. s obálkou, ex. 188/650, papír Colorit, 44 s., výborný stav

ob. a úprava K. Teige, viněta na titulu a 3 fotografie J. Štyrský, vazba Fr. Muzika, vydal Fr. Borový, Praha 1935, orig. brož., 175 s., ob. při okrajích lehce zašlá, hřbet dole lehce poškozen, velmi dobrý stav

litografie

14,8 x 20,3

sign. PD Jiří Slíva č. 16/50

15,2 x 13

značeno PD tisk Reynek, pozdější otisk z původní desky

21,2 x 14,7

sign. PD P. Klúčik 1995, autorský tisk

1982, Svoboda

Stav: Velmi dobrý stav obou svazků; obálky při krajích hřbetů nepatrně pomačkané

2014, Retro Gallery

1942, Česká grafická unie

Drobné poznámky tužkou

Stav: dobrý stav knihy, lehce zažloutlé stránky, drobné vpisky