Položky aukce autora: Vojtěch Kubašta 1914 - 1992

pop-up, 2 prostorové stránky, ilustrace V. Kubašta, Artia, při okrajích pokrčeno, poškozeno, v dolní části natržený obal, uvnitř roztržený chobot slona, některé figurky ohnuté, jinak dobrý stav

Cirkus
2000,- aukce

pop-up, 2 prostorové stránky, ilustrace V. Kubašta, Artia, při okrajích pokrčeno, poškozeno, uvnitř některé části rozlepené, figurky psů chybí, jinak dobrý stav

pop-up, 2 prostorové stránky, ilustrace V. Kubašta, London: Bancroft & Co, 1961, tisk Artia, 8 s. textu, v angličtině, rozlepený plátěný pruh na hřbetu, velmi dobrý stav

pop-up, 2 prostorové stránky, ilustrace V. Kubašta, Artia, velmi dobrý stav

pop-up, ilustrace V. Kubašta, London: Bancroft & Co, cca 1960, tisk Artia, 15 textových stránek s barevnými ilustracemi a dvěma vyskakovacími okny, v angličtině, při okrajích desky poškozené, ohnuté, postavička Gullivera na první dvojstraně utržená, na zadní dvojstraně natržený domeček, jinak dobrý stav

pop-up, 2 prostorové stránky, ilustrace V. Kubašta, London: Bancroft & Co, 1961, tisk Artia, 8 s. textu, v angličtině, natržené a částečně utržené vousy, při okrajích desky poškozené, ohnuté, na první třech stranách skvrna na papíře, dopis pro přání nevyplněn, přeložený roh, prostorové stránky ve velmi dobrém stavu

4. vydání stěžejního díla poetismu s novými ilustracemi, obálkou a úpravou K. Teiga, titulní list, úvodní ilustrace k jednotlivým oddílům Abeceda / Rodina harlekýnů / Papoušek na motocyklu / Depeše na kolečkách / Týden v barvách / Podivuhodný kouzelník / Exotická láska / Raketa / Můsa / Historie vojáka / Srdce hracích hodin / Adé, typografické rámce vše K. Teige, úvodní ilustrace k oddílu Cocktaily J. Štyrský, vazba Fr. Muzika, vydal Fr. Borový, Praha 1935, orig. celopl. vazba, 228s., obálka chybí, velmi dobrý stav

orig. sign. lept před titulem Jiří Anderle, biografickými poznámkami a svými podpisy v tiráži doplnili Fr. Dvořák a Jan Šulc, úprava, redakce a podpis v tiráži Martin Dyrynk, tisk bří Dřímalové, vydal Spolek českých bibliofilů, Praha 2002, brož. s obálkou, ex. 188/650, papír Colorit, 44 s., výborný stav

litografie

14,8 x 20,3

sign. PD Jiří Slíva č. 16/50

15,2 x 13

značeno PD tisk Reynek, pozdější otisk z původní desky

21,2 x 14,7

sign. PD P. Klúčik 1995, autorský tisk

2008, Mark Batty Publisher

1983, Jazzová sekce PPSH

Jazzpetit č. 13 / množství reprodukcí stěžejních výtvarných děl

Stav: Velmi dobrý, rohy obálky mírně opotřebované

2013, Galerie výtvarného umění v Chebu