Položky aukce autora: Oldřich Kulhánek 1940 - 2013

portrét L. Janáčka sign. barev. leptem ve frontispisu, totožný výtisk jako samostatná příloha vzadu O. Kulhánek, vazba Geert van Daal, vydal Arethusa Pers Herber Blokland, Baarn (Nizozemsko)1989, celopl. vazba, ex. 22/100, 20 str., velmi velmi dobrý stav

sign. barev. lept ve frontispisu O. Kulhánek, vazba Geert van Daal, vydal Arethusa Pers Herber Blokland, Baarn (Nizozemsko) 1989, celopl. vazba, ex. 22/100, 20 str., velmi velmi dobrý stav

portrét T.G. Masaryka sign. litografie ve frontispisu, koncová viněta litografií a věnování na titulu O. Kulhánek, pamětní tisk s vybraným textem interview K. Čapka s presidentem T.G. Masarykem, vydala Bonaventura, Praha 2000, sešit se zdobnou šňůrkou a ob., nestr.(8), velmi dobrý stav

podpis a věnování na titulu, obálka, vazba a ilustrace O. Kulhánek, úprava P. Hrach, edice Klíč, vydal Československý spisovatel, Praha 1988, celopl. vazba s ob., 256s., velmi dobrý stav, skvrnky na ořízce

podpis na patitulu, obálka, vazba a ilustrace O. Kulhánek, úprava P. Hrach, edice Klíč, vydal Československý spisovatel, Praha 1988, celopl. vazba s ob., 256s., velmi dobrý stav

podpis a věnování v impresu za titulním listem, obálka a ilustrace O. Kulhánek, úprava O. Hlavsa, edice Slunovrat, vydal Československý spisovatel, Praha 1989, celopl. vazba s ob., 320s., velmi dobrý stav, skvrny na ořízce

podpis na titulním listu, obálka, vazba a ilustrace O. Kulhánek, úprava M. Albich, edice Knihy srdce, vydalo Lidové nakladatelství, Praha 1981, celopl. vazba s ob., 344s., dobrý stav, ob. mírně opotřebená, skvrnky na ořízce, zažloutlá předsádka

podpis v impresu za titulním listem, obálka a ilustrace O. Kulhánek, úprava J. Solpera, vydalo Naše vojsko, Praha 1988, celopl. vazba s ob., 382s., velmi dobrý stav, obálka mírně opotřebená, skvrnky na vazbě a na ořízce

podpis na titulním listu, obálka a ilustrace O. Kulhánek, úprava M. Kopřiva, vydalo Panorama, Praha 1983, celopl. vazba s ob., 352s., velmi dobrý stav, vazba mírně opotřebená, skvrnky na ořízce

podpis na titulním listu, obálka, vazba a ilustrace O. Kulhánek, úprava V. Kučera, edice Trojka, vydalo Lidové nakladatelství, Praha 1989, celopl. vazba s ob., 288s., velmi dobrý stav, ob. mírně opotřebená, skvrnky na ořízce

přeložil a vydal Josef Florian, Stará Říše na Moravě 1909, pův. brož, 199s., skvrny na obálce, kraje obálky pokrčené, jinak velmi dobrý stav

dřevoryt v titulu Jar. Benda, překlad Jos. Florian, 48. sv. Dobrého díla, vydal A.L. Stříž, Stará Říše 1918, vytiskl Fr. Obzina, 182 s., brož, obálka zašpiněná, na hřbetu a okrajích poškozená, dobrý stav

denník autorův 1904 - 1907, dřevoryt v titulu Jar. Benda, překlad Jos. Florian a O.A. Tichý, 57. sv. Dobrého díla, vydala Ant. Floriánová, Stará Říše 1919, vytiskli Kryl a Scotti, 350 výtisků, 162 s., brož, obálka na hřbetu natržená, okraje pokrčené, dobrý stav

litografie

14,8 x 20,3

sign. PD Jiří Slíva č. 16/50

15,2 x 13

značeno PD tisk Reynek, pozdější otisk z původní desky

21,2 x 14,7

sign. PD P. Klúčik 1995, autorský tisk

1993, Národní galerie

Stav: Velmi dobrý; lehce pomačkané růžky

1974, Iskusstvo leningradskogo gosudarstvennogo farforovogo zavoda

1989, SNTL (Státní nakladatelství technické literatury)