Položky aukce autora: Kamil Lhoták 1912 - 1990

podpis v titulu, čb. reprodukce maleb a kreseb v přílohách a textu K. Lhoták a podpis a úvod Frant. Dvořák, 12. sv. Současné profily, vydalo NČSVU, Praha 1958, 32 s., brož, výborný stav

33 drobných litografií na 2 přel. arších, litografiemi přispěli: C. Bouda, O. Janeček, L. Jiřincová, P. Kotík, E. Kotrba, K. Lhoták, J. Liesler, V. Silovský, V. Sivko, V. Stretti, J. A. Švengsbír, J. C. Vondrouš aj., text Arthur Novák, Viktor Stretti a Karel Štika, vydalo Sdružení českých umělců grafiků Hollar, Praha 1954, 400 výtisků, litografie ve výborném stavu, na obálce drobné skvrny

frontispis a podpis na titulu K. Lhoták, podpis na patitulu K. Bednář, ed. České básně, Čs. spisovatel, Praha 1963, celopl. vazby s ob., 79 s., velmi dobrý stav

časopis, Ročník V., číslo 1-10, 1974-5, obálka Kája Saudek, komiks Lup.Up & Ina, komiks „Modrá pětka“, ilustrace Z. Buriana, M. Čermáka, K. Saudka, A. Borna, O. Jelínka a dalších, drobné skvrnky, velmi dobrý stav

dřevoryt v titulu Jar. Benda, překlad Jos. Florian, 48. sv. Dobrého díla, vydal A.L. Stříž, Stará Říše 1918, vytiskl Fr. Obzina, 182 s., brož, obálka zašpiněná, na hřbetu a okrajích poškozená, dobrý stav

další k Žebráku Nevděčníku, Mému Deníku, Čtyřem letům Zajetí v Prasečím na Marně, Neprodajnému a Starci s Hory a k Poutníku Absolutna, 1913 - 1915, překlad O.A. Tichý, 5. kniha Akordu, vydal Lad. Kuncíř, Praha 1930, vytiskli Kryl a Scotti, 344 s., exlibris Jan Malý, pl. kožená vazba, ochranné pouzdro, velmi dobrý stav

litografie

14,8 x 20,3

sign. PD Jiří Slíva č. 16/50

15,2 x 13

značeno PD tisk Reynek, pozdější otisk z původní desky

21,2 x 14,7

sign. PD P. Klúčik 1995, autorský tisk

2016, Galerie Hlavního města Prahy

Stav: Velmi velmi dobrý, ochranné pouzdro

2007, Galerie Michal´s Collection

2004, Vltavín

Stav: Výborný, zatavena ve folii