Položky aukce autora: František Muzika 1900 - 1974

lept ve frontispisu a lept v příloze, úprava, nakl. značka a podpis v závěru Fr. Muzika., podpis v závěru Jos. Hora, 1. sv. Editio princeps, vydal Karel Jánský, Praha 1928, orig. karton. vazba s obálkou, 34s., ex. 124/150, papír Zanders, obálka poškozená a politá, horní část hřbetu poškozená

přednostní výtisk s podpisem a věnováním autora, fotomontáž na obálce a úprava Fr. Muzika, 170. sv. edice Aventinum, vydal Ot. Štorch - Marien, Praha 1928, ex. 3/50 na lepším papíře, 68 s., brož., lehce zašpiněná při okrajích pokrčená obálka, velmi dobrý stav

původní komiks Káji Saudka podle scénáře Jaroslava Foglara, předmluva P. Nosek, ob. a kresby K. Saudek, vydalo nakladatelství Zlatý kůň ve spolupráci s Českou speleologickou společností, 1991, nestr. (24s.), sešit, velmi dobrý stav

vzácně se vyskytující tisk, sign. lept ve frontispisu a 5 sign. samostat. leptů na japonu L. Dvořáček, úprava Jar. Žlebek, vysázel Frant. Navrátil a vytiskl Ferdinand Mígl, plotny leptů po zhotovení šesti zvláštních otisků byly zničeny, 1. sv. edice "200", vydal Arno Sáňka, Brno 1923, polokož. vazba s pěti vazy, ex. 11/208, ruční papír americký japon Alexandra, 40s., velmi dobrý stav

orig. sign. litografie ve frontispisu a 6 ilustrací Jiří John, přeložil Jan Vladislav, vydalo NČSVU, Praha 1958, 81 s., volné listy v obálce, velmi dobrý stav

litografie

14,8 x 20,3

sign. PD Jiří Slíva č. 16/50

15,2 x 13

značeno PD tisk Reynek, pozdější otisk z původní desky

21,2 x 14,7

sign. PD P. Klúčik 1995, autorský tisk

1992, Národní galerie

103 barevných a 66 černobílých vyobrazení

1994, Art Service International

1959, Artia

Stav: Velmi dobrý stav, ochranné pouzdro