Položky aukce autora: Milan Nápravník 1931 - 2017

podpis na titulu M. Nápravník, vydala PmD - Poezie mimo domov, Mnichov 1988, 72 s., brož, velmi dobrý stav

časopis, Ročník V., číslo 1-10, 1974-5, obálka Kája Saudek, komiks Lup.Up & Ina, komiks „Modrá pětka“, ilustrace Z. Buriana, M. Čermáka, K. Saudka, A. Borna, O. Jelínka a dalších, drobné skvrnky, velmi dobrý stav

dřevoryty M. Florian, překlad Eva Floriánová, vydala Marta Floriánová, Stará Říše 1946, ex. 139/230 na velínu, 26 s., brož., obálka lehce zašpiněná, velmi dobrý stav

frontispis, obálka a dvoubarev. titulní list vše dřevorytem Fr. Kobliha, úprava Jos. Sonberg, polsko-český zrcadlový text, 4. sv. ed. Kotnov, vydal J. Pohořelý, Praha 1949, pův. brož, 60 s., velmi dobrý stav

litografie

14,8 x 20,3

sign. PD Jiří Slíva č. 16/50

15,2 x 13

značeno PD tisk Reynek, pozdější otisk z původní desky

21,2 x 14,7

sign. PD P. Klúčik 1995, autorský tisk

1950, Orbis

stará knihovní razítka

Stav: Velmi dobrý stav knihy, ochranný přebal

2010, Arbor Vitae

Stav: Výborný stav, zatavena ve fólii