Položky aukce autora: Václav Špála 1885 - 1946

podpis autora, obálka a frontispis V. Špála, vydal Fr. Borový, Praha 1922, 27. sv. edice Červen, 61 s., brož., obálka při okrajích lehce pokrčená, velmi dobrý stav

obálka V. Špála, vydal V. Vortel, Praha 1922, 81 s., brož, obálka potrhaná, lehce zašpiněná

podpis v titulu Josef Hora, ob. V. Špála, 33. sv. ed. Proud, tisk Legiografie,  vydal Čin, Praha 1926, pův. brož, 227s., ob. při krajích potrhaná a skvrnitá, dobrý stav

první vydání, úprava B. Štorm, vydal Akord, Brno 1946, brož., 106 s., desky mírně zažloutlé a zašlé, listy uvolněné

signovaná obálka ocelorytem J. Švengsbír, reprodukovaný frontispis Fr. Tichý, podpis překladatele Jan Tomeš, vydal Odeon, Praha 1966, bez vazby s obálkou v kartonových deskách, 41 s., obálka mírně zažloutlá

litografie

14,8 x 20,3

sign. PD Jiří Slíva č. 16/50

21,2 x 14,7

sign. PD P. Klúčik 1995, autorský tisk

Litografie

28,6 x 20,2

Sign. DU Ivana Lomová; autorský tisk

2014, Torst

1930, Ladislav Kuncíř

Stav: U všech tří svazků mírně ušpiněné a po krajích trochu otřepené obálky, u druhého dílu obálka natržená; stav všech tří broží dobrý až velmi dobrý

1962, Nakladatelství československých výtvarných umělců (NČSVU)

Stav: Velmi dobrý, obálka zašlá a při krajích místy poškozená