5 x orig. sign. litografie a litografie na předních deskách J. Kristofori, úprava V. Viener, vybral, přeložil a doslovem doplnil T. Vondrovic, 79. sv. edice Polyhymnia, 231. sv. edice Lyry Pragensis, vydala Nadace Lyry Pragensis, Praha 1996, celokožená intarzovaná vazba se zlaceným písmem na hřbetu, zlac. ořízka, návrh a provedení Jarmila Jelínková, ex. 59/200, 41 s., papír Van Gelder, velmi dobrý stav, knihařské razítko na zadním přídeští
Teigeho výtvarná a typografická stylizace Seifertových básní patří k vrcholům poetismu, obálka a úprava K. Teige, 1. sv. edice Hosta, vydal Václav Petr, Praha 1925, originální brož, 68s., velmi dobrý stav, listy lehce zažloutlé
návrh obálky, titulní list a úprava O. Mrkvička, přel. Jar. Starý, dvoubarev. tisk Kryl&Scotti, 4. sv. bibliofilské edice Odeon, vydal Jan Fromek, Praha 1927, pův. brož, ex. 68/500, 76s., papír Van Gelder, velmi dobrý stav, ob. při okrajích lehce pokrčená