Položky aukce autora: Karel Valter 1909 - 2006

podpis a ilustrace K. Valter, podpis Jos. Hrubý, vydal YaK, Senica 1993, brož, 66 s., velmi dobrý stav

4x orig. sign. linoryt Karel Valter, podpis na titulu a báseň L. Kundera, 7. sv. edice Velen, sestavil a vydal jako neprodejný tisk Dr. Jan Vykoukal, volné listy v obálce, ex. 32/90, 21 x 15,5 cm, nestr., velmi dobrý stav

3x orig. litografie V. Suchánek, značeno na kameni Vlad. Suchánek, vyd. Památník národního písemnictví pro Spolek českých bibliofilů, Praha 1988, volné listy v ob., 170 ex., nestr., obálka při okraji natržená, lehce pokrčená

titulní list a frontispis dřevorytem, kresba na vazbě a úpraha Fr. Kobliha, úvod napsal a přel. Jos. Jungmann, vydal L. Bradáč, Král. Vinohrady 1918, pův. karton. vazba, 80s., ruční papír Ullersdorf,  velmi dobrý stav

35 černobílých dřevorytů Josef Váchal, úprava Oldřich Menhart, vydání řídil Jan Blahoslav Čapek, 7. sv. edice Ráj knihomilů, vydal ELK, Praha 1946, volné listy v deskách, 64s., similijapan, ex. 873/1001, suchá pečeť, velmi dobrý stav

litografie

14,8 x 20,3

sign. PD Jiří Slíva č. 16/50

15,2 x 13

značeno PD tisk Reynek, pozdější otisk z původní desky

21,2 x 14,7

sign. PD P. Klúčik 1995, autorský tisk

1979, Tatran

1923, Arno Sáňka

vzácně se vyskytující bibliofilský tisk /  lept ve frontispisu a 5 leptů uvozujících kapitoly L. Dvořáček / úprava Jar. Žlebek / vysázel Frant. Navrátil / vytiskl Ferdinand Mígl / 1. sv. Sáňkovy bibliofilské edice "200" / ex.183/200 / ruční papír Eggerth

Stav: velmi dobrý stav, hřbet vazby odřený

2010, Slovart